Svet-Stranek.cz
Rady jak vydělat peníze na internetu... PTC, klikačky, dotazníky, emailová reklama
Jak vydělat na netu

Internetová peněženka:Rady jak vydělat peníze na internetu... PTC, klikačky, dotazníky, emailová reklama

Internetová peněženka

Rady jak vydělat peníze na internetu... PTC, klikačky, dotazníky, emailová reklama

PayPal

 

Nejznámější platební systém PayPal, který umožňuje bezpečné placení kartou na internetu, je konečně oficiálně dostupný i pro uživatele z ČR. Zde máte podrobný návod. Jinou variantou je AlertPay. Systém přihlašování je stejný.

 

Službu PayPal může využít kterýkoliv majitel e-mailové adresy. Získáte tak možnost bezpečného placení kartou na mnoha zahraničních serverech a obchodech, které platby přes PayPal podporují.

Registrace a založení účtu

- pro účely kliku nemusíte zadávat pravdivé údaje -

 Registrace a založení účtu je velmi jednoduché a zabere vám pouze pár minut. Účet si založíte na serveru společnosti PayPal . Na úvodní stránce vybereme odkaz "Sign Up"

Na následující stránce vybereme typ účtu "Personal Account" a jako zemi, kde žijeme, vybereme "Czech Republic". Pomocí tlačítka "Continue" zadané údaje odešleme a přejdeme na další stránku.

Zobrazí se nám registrační formulář pro vyplnění osobních údajů. Všechny údaje píšeme bez diakritiky. Dále vyplníme emailovou adresu a heslo (min. 8 znaků).

Dále jsou požadovány dvě kontrolní otázky a odpovědi na ně. Vyberte si např. jméno vaší matky za svobodna ("Mother's maiden name") a město narození ("City of birth")

Registrační formulář je zakončen vyjádřením souhlasu s registračními podmínkami, které doporučujeme raději přečíst, a opsáním bezpečnostního kódu podle zobrazeného obrázku. Celý formulář následně odešleme pomocí tlačítka "Sign Up".

Po odeslání registračního formuláře je na emailovou adresu, uvedenou při registraci, zaslán email s názvem "Activate Your PayPal Account!". V tomto emailu naleznete odkaz pro dokončení aktivace PayPal účtu a potvrzení vlastnictví registrované emailové adresy.